Senior PPC kampánymenedzser

Budapest II., Magyarország

Tapasztalt digitális marketing szakértő vagy? Ismered a különböző marketing csatornákat, nem csak elemezni, hanem tervezni is tudsz? Téged keresünk ha nem ijedsz meg az ügyfélkezeléstől és bírod, ha egy lendületes csapat részeként együtt válthatjátok meg a világot. Olvass tovább a részletekért, és jelentkezz hozzánk!

Teendők

Teljeskörű ügyfélkezelés az értékesítéstől

360 fokos digitális kampánymenedzsment tudás

Feladatok

Account - és Kampánymenedzsment

Közösen meghatározott havi célok elérése

Feltételek

3+ éves tapasztalat digitális marketing területről

SEO / SEM tudás

Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads

Elvár feladatok és munkaterületek

  • Digitális marketing stratégiák tervezése és végrehajtása különböző csatornákon, SEO, PPC, Display hirdetések, social media email marketing üzenetek célzása a megfelelő piac számára

  • SEM(Search Engine Marketing) és SMM(Social Media Marketing) elemek és kampányok menedzsmentje.

  • Alapszintű website UX/UI ismeretek

  • SEM programok teljekörű menedzsmentje a kampányok elejétől a végéig

  • WordPress ismeretek, közreműködés a designer munkájában

  • Kampányok készítése és menedzsmentje, riportálás, teljesítmény mutatók analízise

  • A/B teszt lehetőségeinek kutatása csatornákon és szegmenseken keresztül

  • Naprakész a digitális marketing iparági trendjeivel és fejlesztéseivel

  • Napi részvétel a PPC marketing csapat munkájában

Elvárt készségek

  • A SEO és a SEM bevált módszereinek, gyakorlatainak, a Google Ads, a Google Analytics illetve a Facebook Ads rendszereinek alapos ismerete

  • Szenvedélyesen rajongsz a marketing és a technológiai újításokért

Elvárt tapasztalat

  • 3+ éves tapasztalat a digitális marketing területén

Szükséges képesítés

  • BA diploma marketing, reklám, kommunikáció vagy üzleti területről

Munkakör

  • Bejelentett, teljes állás, csapat-orientált céges szemléletben